Kartki dla nauczycieli

Cześć!
Dziś przedstawiam kartki - podziękowania dla panów nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Wykonałam je z męskich kolekcji papierów ScrapAndMe. Kartki powstały na bazach kraftowych i w kraftowych pudełkach z Rapakivi :)

Miłego dnia!
Klaudia

Wykorzystałam:

Komentarze