Kartka świąteczna oraz komunijna

Cześć!
Na dziś przygotowałam dla Was dwie kartki na różne okazje.
Pierwsza to kartka świąteczna. Wykorzystałam tekturkę shaker box - okienko, jednak nie zrobiłam z niej shaker boxa. Wykorzystałam za to kalkę ozdobną, dzięki której po włożeniu do kartki elektrycznego światełka tea light, może ona służyć za małą latarenkę. Okienko zembossowałam przy pomocy białego i czerwonego pudru do embossingu.
Wykorzystałam papiery z kolekcji Holly Jolly Christmas od ScrapAndMe. Baza kartki i pudełko pochodzą z Rapakivi. Kartkę przozdobiłam poinsecjami, które wykonałam z białego papieru czerpanego przy pomocy wykrojników Rosy Owl.

Hi everyone!
Today I would like to share with you two cards. The first one is a Christmas card. I used the shaker box window chipboard, but i didn't do any shaker box. I used a vellum paper instead. When I put an electric tea light inside, it looks like a little Christmas lantern. I embossed the window with white and red embossing powder.
I used ScrapAndMe papers from the Holly Jolly Christmas collection. Card basis and a box are from Rapakivi. I decorated my card with poinsettias, which I made from white handmade paper using Rosy Owl dies.


Drugą kartkę zrobiłam jako pamiątkę komunijną. Wykorzystałam wykrojnik - patchwork oraz wianek. W centrum znajduje się tekturka z hostią, którą zembossowałam na gorąco przy pomocy białego pudru do embossingu.
Wykorzystałam papiery ScrapAndMe oraz bazę i pudeło z Rapakivi.

The second card is a First Communion card. I used the patchwork die and the wreath die. There is a host chipboard in the center of my card. I embossed it using white embossing powder. I used the ScrapAndMe scrapbooking papers. Card basis and a box are from Rapakivi.
Wykorzystałam: / I used:Miłego dnia!
Have a nice day!

Klaudia

Komentarze

 1. Obie kartki są cudowne. Nie wiem hak Ty to robisz, ale każdą praca jest tak dopracowana i tak estetyczna że zawsze wywołuje zachwyt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne prace, świetna kompozycja i kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie są cudowne! A to okienko ze światełkiem na pierwszej kartce mnie urzekło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakże różne ale obie śliczne. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz