niedziela, 13 sierpnia 2017

Płaskie kartki

Witajcie :)

Nie wiem, jak Wy, ale ja mam zwykle problem ze zrobieniem płaskiej kartki. Płaskiej, czyli takiej, która swobodnie zmieści się w kopercie i dojdzie do adresata w całości, bez na przykład pokruszonych pręcików :) Dziś z pomocą przyszły mi agateriowe arkusze z elementami do wycinania.

Dwie urodzinowe kartki zrobiłam używając niebieskich papierów z kolekcji Magic Dreams. Wycięte z arkusza elementy nakleiłam używając kosteczek 3D, aby kartki były bardziej przestrzenne.Na koniec dwie naprawdę mega-"prościutto" karteczki: męska i damska.Serdecznie dziękuję za odwiedziny!
Miłego dnia! :)

Klaudia

W pracy wykorzystałam:


14 komentarzy:

 1. Genialne! Przyglądałam się tym arkuszom, ponieważ są rewelacyjne, a tu tak wspaniale grafiki wkomponowały się w całość, nadając głębi...

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kartki. Ja zawsze boję się tych wycinanych elementów, bo nie wiem, czy po brzegu, czy z marginesem. Twoje tak pięknie wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh, fabulous happy cards!! Amazing colours so fresh and great design on all!

  OdpowiedzUsuń
 4. uśmiechnęłam się bo temat postu i płaskie kartki pojawił się na moim i Twoim blogu prawie jednocześnie. Bardzo podziwiam Twoje prace, są dla mnie dużą inspiracją. Dziękuję też za toturiale. Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie karteczki są absolutnie cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne i to wszystkie sztuki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie są boskie ! Ale z Ciebie zdolniacha ! 😊 Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjne kartki! Każda ma niepowtarzalny urok.

  OdpowiedzUsuń
 9. Prześliczne, cudownie kolorowe. Każda jedna.

  OdpowiedzUsuń
 10. takie całkiem płaskie to one nie są . Są pełne wdzięku

  OdpowiedzUsuń